Pozvánka na Taiji do korun stromů

Jako trenér Taijiquan jsem právě navázal spolupráci s právě otevíraným sportovně relaxačním centrem V korunách (stromů) na Praze 5.

Po prázdninách 2017 společně otevíráme dva kurzy Taijiquan (Tai Chi, Tajči). První, otevřený, se koná každé pondělí v září v době 18:30-20:00. Druhý, zaměřený už na opravdový výcvik, se bude konat každou středu 7:00-8:30, a začíná 4. října. Na oba kurzy si můžete rezervovat svoje místo přes web V korunách.

Čím se tyto kurzy liší od standardních kurzů poskytovaných mojí školou Taiji?

Podle mě hlavně dokonalým zázemím Centra. K dispozici zde máme skvělou tělocvičnu včetně terasy v korunách stromů. Cvičební pomůcky — kettlebely, závěsné systémy, balanční pomůcky, … — které dozajista využijeme. Ani tamější kavárnu a restauraci nelze hodnotit jako nějaké negativum. A když tohle bude málo, můžeme si vyrazit do divočiny přilehlého lesoparku Cibulka. Jak říkám, dokonalé. A lituji těch, kteří tohle vynechají.

Kdyby se vám ani jeden z uvedených kurzů Taijiquan časově nehodil, žádejte přes Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. termín jiný. Centrum právě začíná a rozvrh ještě není natvrdo vytesaný do žulové skály. Stejným způsobem můžete žádat o otevření kurzu pro pokročilé.